Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális az ha kiugrott a...

Normális az ha kiugrott a vállam 28. -án és azóta is, ha felvan kötve a kezem, ha nincs zsibbad a kézfejem?

Figyelt kérdés
Egyszer levettem a kötést, hogy kipróbáljam nem e azért zsibbad mert szoros a kötés, de nem ez a probléma oka.

2013. okt. 31. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A kezed azért zsibbadhat, mert még nincs rendesen a helyén és szorulhat az idegszál. A helyedben keresnék egy jó csontkovácsot a környékeden. Nem tudom merre laksz, Orosházán tudok jót.
2013. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Miskolcon lakom, de azért köszönöm kedves tőled ! Igen ismerek egy jó csontkovácsot, ezesetben megfogom látogatni ! :) Köszönöm a válaszod!
2013. nov. 11. 10:35
 3/4 anonim válasza:
Ha jól kötötték fel akkor nem ugorhat ki, nekem az egész karom zsibbad mióta másodszor is ki ugrott, sőt állandóan ropog és nem is tudom rendesen használni. De ha vissza mész orvoshoz ő valószínűleg meg tudja mondani mi a probléma oka, lehet tényleg csak egy idegszál a baj.
2014. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem is 4x volt ficamom a jobb vállamba most volt laterjet műtétem ha valaki ne mtud vele mit kezdeni én ezt ajánlom!

most kezdem a rehabot, remélem a problémád azóta megoldódott! :)

2017. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!