Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kificamodott a térdem és...

Kificamodott a térdem és begipszelték. Járhatok rajta (bicegve) vagy nem szabad rálépnem?

Figyelt kérdés
Hétfőn történt,már tudok rajta bicegni,de anyukám szerint nem szabad,mert csak bottal lehet,mert nem léphetek rá.De én úgy emlékszem,hogy az orvos azt mondta,hogy ráléphetek.15/F

2013. nov. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen gipszet kaptál?
2013. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lábam hátsó része van begipszelve,ami egy fáslival vana térdemhez erősítve.
2013. nov. 3. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne lépj rá, ha nem vagy biztos benne. Feltételezem, hogy szalagsérülésed van. Szerintem a gipszet manapság nem használják már a jobb helyeken, rögtön rögzítőt adnak, úgyhogy én a helyedben azonnal felkerenék egy normális térd sportsebészt (Sportkórházban vagy a Pasamed klinikán), hogy adjon egy tépőzáras rögzítőt. Nekem, amikor kiment a térdem, szakadtak a szalagok, szintén először gipszet adtak, de csak a hétvégére való tekintettel. Rá 2 napra lecserélték rögzítőre ér ráléphettem bot nélkül is, ám akkor még más dokinál voltam, és lehet, hogy ez nagy hiba volt. Azóta 9x műtötték azt a térdem, úgyhogy a helyedben tényleg keresnék egy normális térdsebészetben jártas traumatológust.
2013. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!