Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félreléptem a lépcsőn, kiment...

Félreléptem a lépcsőn, kiment a bokám, azaz duzzanat, és rándulás, fel is dagadt, rálépni nem tudok. Kikerülhető e a lenn leírtak alapján?

Figyelt kérdés
Voltam házi dokinál ő javasolta a jegelést, borogatás felpolcolást, jégakkut, és mivel nem tudok ráállni, felírt nekem véralvadás csökkentő injekciót trombózis ellen. Kikerülhető e az injekció olyan formában hogy naponta többször átmozgatom a lábam és gyengén megmasszírozom, hogy ne legyen véralvadás?

2013. nov. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, a Te rizikódra...a doki megtette, amit megtehetett.
2013. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
41%
Kenegesd ice power hűtő v melegítő géllel
2013. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem kérdezted meg tőle? Ő látott, ő tudja mennyire súlyos az eseted...

Én a helyedben nem kockáztatnék, inkább alkalmazzátok az injekciót. De a te döntésed, mindenki maga dönti el, mit tesz az életével, mivel teszi jobbá vagy éppen rosszabbá. Ez most rajtad múlik, dönthetsz jól is.

2013. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de -mint minden orvos-, próbált rábeszélni a véralvadásgátló mellett még 3 féle pirulára, amit alapból be se szednék mert más módszerrel is hozá tudok járulni a javulásához.HA meg megvenném , az ugyebár az ő zsebébe menne, nemde ? Ha egy gyógyszergyár felfedezi, hogy a zellerlé csökkenti a vérnyomást, és ha elmondják az embereknek, nem tudják eladni a gyógyszerüket. Egy kapszuláért 3 dolcsit kapnak. Miért kéne elmondaniuk, hogy igyál zellerlevet?
2013. nov. 7. 04:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással minek mentél egyáltalán orvoshoz? Ja, mert fájt és azt akartad, hogy valaki segítsen rajtad? Nahát...

De nekünk (és végeredményben az orvosnak is) mindegy, hogy mit csinálsz magaddal, ha nem akarod nem kell bevenned a gyógyszereket sem. Ha majd nem válik be a módszered megint szaladhatsz az orvoshoz...

2013. nov. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!