Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár napja kifordult a térdem...

Krista Dóri kérdése:

Pár napja kifordult a térdem és azóta vizesedik és nagyon nehezen hajlik. Eszméletlenül fáj. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni!
2013. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2013. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Leginkább menj el sebészetre! Ilyenkor a szalagok megnyúlnak,amit rögzíteni kell,mert később gyakoribbá válnak az ilyen ficamok. De akár ízületi sérülésed,részleges szalagszakadásod is lehet.
2013. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Épp az imént linkeltem egy másik kérdésben a bokásnak:

[link]

2013. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el ezt a linket,amíg nem tudja pontosan a kérdező milyen sérülése van!!!
2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja és még ecetes borogatást is nyomjál rá ha nem tört el. Ha eltört akkor viszont hagyd dagadni és pihentesd!

A dagadás helyén tartja és megóvja a csontot. Ha tört ne borogasd!


És még egy kérdés:

Van -e vérömlenyed? Kékülés, zöldülés satöbbi? Mert akkor azt is kezelned kell, minimum napi 4 gerezd fokhagymával lehet a trombózist elkerülni.

2013. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Felejtsd már el ezt a linket,amíg nem tudja pontosan a kérdező milyen sérülése van!!!"


Ne szólj bele, te nem értesz hozzá!

2013. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már jártam így bár nem vizesedett szerencsére ezt az orvos is megmondta mert akkor 90% hogy műteni kellett volna de ha nem vészes akkor leszívják belőle. Mindenképp menj el orvoshoz ha van autó akkor mielőbb ügyeletre ez nem játék mert később életed végéig is akár problémáid lehetnek belőle ha most elhanyagolod, ez sajnos nem tréfa.
2013. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Édes jó istenem! A középkorban az ilyen kezelések miatt megnyomorodtak egy csomóan.
2013. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik,te beszélsz hülyeségeket!
2013. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!