Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ebben az esetben mit tudunk...

Ebben az esetben mit tudunk tenni? Nagyon Fontos!

Figyelt kérdés

A páromnak 1 évvel ezelőtt volt egy komoly balesete, fémek tartják össze a csípőjét és a csuklójában is fém van. Alig vállalhat valami munkát, olyat ami pedig könnyű munka, nem talál, pedig sok helyre jelentkezett de nem hívják vissza.Most van egy munkahelye , fekete mosogatóban, nem rég be is gyulladt a csuklója, 2 hétig nem dolgozhatott. Nem szabadna ezt a munkát csinálnia és aggódom, ráaádásul 400 ft az órabér, napi 10 órát dolgozik 4ezer ft-ért. De nem tudunk mit tenni, sok helyre jelentkezett már.

Anyukám testvére azt mondta nekem tegnap, hogy jár ilyen esetben valami rokkantsági járulék.

Sajnos az ilyen lehetőségeket szeretik eltitkolni.

Egyik ismerősöm laktózérzékeny és tőle tudtam meg, hogy a laktózérzékenyeknek is kapnak pénzt, ő is elintézte és jár neki.

A kérdésem az, hogy ez esetben mit tudunk tenni? Mármint hogyan lehet neki kezdeni ennek? Egyáltalán tényleg jogosult valamennyi összegre? Bár ez komolyabb dolog, mint a laktózérzékenység, ezért nyilván igen. Sosem voltam ilyen helyzetben és megígértem páromnak, hogy utánajárok hogy mit hogyan kell, mert sajnos ma is kellett mennie dolgozni, viszont nem tudom milyen úton induljak el, ezért is írtam ide ki, hátha valaki tud segíteni, mert holnap már hétfő és akkor tudnánk valamit intézni.


A válaszokat előre is köszönöm!!


2013. nov. 17. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Százalékoltassa le magát és kap rokkant nyugdíjat.
2013. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet elintézni?
2013. nov. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!