Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Olyan létezik, hogy egy...

Olyan létezik, hogy egy terhes nő szerez valami sebesülést és az meglátszik a magzaton?

Figyelt kérdés

Rajtam van egy ilyen bőrhiba vagy nem tudom minek nevezzem, esetleg heg? Anyum ezt avval meséli, hogy mikor terhes volt valahova odacsípte az ujját és ez meglátszik a magzaton. Ilyen most tényleg létezik vagy csak hazudott?

Van itt ez a video, 1:35-nél amikor leveszi a kendőt a nyakáról, nekem is pont ott azon a helyen van ez.

Egy ilyen kis ovális alakú a közepén vékonyabb a bőr.


http://www.youtube.com/watch?v=dQIbIpjWEmc


2013. nov. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs ilyen.. Bár a nővérem hátán is vannak foltok amik időnként bepirosodnak. Anyánk azt mondta, hogy azok a foltok eperfoltok mert amikor a nővéremmel volt terhes, ő zöldségesként dolgozott, és pakolás közben ráborult több rekesz eper a hasára..

De nekem az ilyen történetekről egy vicc jut eszembe:


Gyerekek dicsekednek egymással az óvodában:

- Az én jelem az alma, mert amikor anyukám hasában voltam egy almát ejtett a hasára, és így lett a jelem alma

- Az én jelem a pillangó, mert amikor anyukám hasában voltam egy szép pillangó repült a hasár, és így a jelem pillangó

Mire Móricka

- Azzzzzz éiiinnnn jeeellllemmmmm a zzzzzzongorrraaaa

2013. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Az én anyukám amikor terhes volt velem, akkor felhúzott térdekkel sírt és lecseppent a könnycsepp a térdére és lefolyt szív alakban. Nekem ott van azon a helyen a szív.
2013. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én Anyukám, mivel a terhesség alatt elkezdett hullani a haja, levágatta rövidre, és lássatok csodát, én is rövid hajjal születtem.

Sőt, még egy anyajegy is van a lábamon, mert nyáron Anyut megcsípte a lábán egy szúnyog, vagy csak egy légy száll rá? Erre már nem emlékszik pontosan.

2013. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Az semmi! Nekem azért lett zongora a jelem az óvódában, mert anyukám hasára ráesett egy zondora...:D
2013. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is olyan vagyok!Anyu leforrázta magát és meglátszik rajtam az alkaromon :) de semmi bajom sincs tőle,nem hiszem hogy valmi baj lehet belőle
2013. dec. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem lesz belőle baj,ritkán látszik meg
2018. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!