Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokám nagyon fáj, mivel...

Bokám nagyon fáj, mivel mulasszam el?

Figyelt kérdés
Meghúzódhatott, de nem tudom h izom vagy ín, vagy mi húzódott meg de nagyon fáj. Ha csak állok akkor rá tudok állni, de menni már nem tudok, mert csak 1 féleképp tudok ránehezedni (értitek, ha lépnék és az a lábam van hátul, az úgy már nagyon húzódik és nem is hajlik, szóval valami úgy akadt be). Mivel tudom nagyon gyorsan elmulasztani? Holnapig mondjuk? Vagy ez olyan, hogy magától fog elmúlni, nem lehet gyorsítani valahogy? Tornáztattam, folyamatosan körözök a lábammal de egyszerűen befeszül. Plusz akkor a rosszabb ha ránehezedek, szóval nem tudom. Valami tipp? Köszi!

2013. nov. 27. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Borogasd almaecetes vízzel és pihentesd.
2013. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De azért jó lenne ha megmutatnád orvosnak!
2013. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A chilis lóbalzsam nagyon erős hatású fájdalomcsillapító kenőcs, attól biztos, hogy elmúlna, de egyetértek, hogy mindenképp mutasd meg orvosnak is!
2013. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!