Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a nagylábujjam, voltam...

Eltört a nagylábujjam, voltam dokinál röntgen volt mondta, h a nagylábujam eltört a mellete lévő kettő zúzodott! Mikor gyógyul meg a leghamarabb?

Figyelt kérdés
Ma történt (csütörtök) és szombaton 24h holtert raknak fel addigra rákéne tudnom állni, mert ha egésznap fekszem nem lessz sok értelme! D annyira fáj,h nyugtatóval meg fájdalomcsillapítóval fél órát tudtam aludni,mire ismét fájdalomra keltem! Ha rá állok iszonyatosan fáj ki dagadnak az ereim feszul lüktet az egész és nagyon nagyon fáj! Van még itthon dolobene krém zúzódásra jó! De nem tudtok még valamit hogy szombaton legalább néhány km.ert tudjak gyalogolni?

#mozgás #fájdalom #gyógyulás #csonttörés #zuzódás #Lábujj törés #24h holter #gyaloglárs
2013. dec. 6. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Te azzal 100m nem fogsz menni. Nekem lábujj törés után 2 hétig fél lábon ugrálás volt utana meg 3 hétig a labam élén jartam. Min 1 hó mire normális lesz. Talán már tudsz menni rendesen szilveszterezni.
2013. dec. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Marha jó! Azérj köszi :-)
2013. dec. 6. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne gyalogolnod

Menj pl. busszal

2013. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én nagylábujjtörésem után 2-3 napig egy lábon ugrálás, majd rendesen mentem, nem éreztem különösebb fájdalmat. Az orvos azt mondta 4 hétig semmi sport, de 2 hét után már rúgtam a bőrt.
2013. dec. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!