Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A jobb felkarom legfelső izma...

A jobb felkarom legfelső izma begörcsölt, egy kis kattanás kíséretébe. Akkor azt hittem megszülök. Volt már ilyen többször, de másnapra elmúlt, most viszont nem. Valami súlyosabb lenne?

Figyelt kérdés
A kezem tudom minden fele mozgatni, csak nem bírok emelni, meg rángatni, ha ráfekszek meg fáj. Ha megnyomom is érzem. Mi lehet? Sima izomgörcs?
2013. dec. 8. 08:26
 1/1 anonim válasza:
Szerintem szimplán izomgörcs. Érdemes lenne magnéáziumot szedned, az segíteni szokott. Ha meg a görcs nem oldódik ki, akkor próbáld meg kicsit felmelegíteni ott a szöveteket - semmi drasztikus, de egy kellemesen meleg pakolás a válladra vagy a fájó rész meleg vízzel zuhanyozása általában enyhíti a fájdalmat és hamarabb múlik a görcs.
2013. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!