Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hova adják az érzéstelenítést...

Hova adják az érzéstelenítést kézműtétnél?

Figyelt kérdés
jövő héten lesz egy a kis kéz műtétem (csuklónál ganglion) az lenne a kérdésem hogy ilyenkor hova szúrják

2013. dec. 12. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy körbeinjekciózzák a csuklódat. Legalábbis nekem, bokaműtét előtt így jártak el (természetesen a bokámnál:))
2013. dec. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
huuuh akkor jó :) köszönöm! csak mert valaki azt mondta hogy a hónaljba, de jobban örülnék a csuklónak.
2013. dec. 13. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hogy a csodába adnák oda! :D hát nem azt a területet kell érzésteleníteni, amit közvetlen érint? :)
2013. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még annyi érdekelne hogy lehet közben rajtam ruha vagy meztelenül kell lenni?
2013. dec. 15. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
miért ne lehetne rajtad ruha? csak azt a területet kell szabaddá tenni, amit kezelnek. gondolom, minimum könyékig jó lenne felhúzni a ruhád ujját.
2013. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem hónaljba és a nyakamba adtak érzéstelenítőt, így az egész karomat "elbutították" vele. Vékony tűvel szúrtak, így azt nem éreztem, csak mivel idegbe adták, így az kicsit kellemetlenebb volt, de kibírható. :) Olyan érzés volt, mint mikor bevágod a könyököd és elzsibbad a karod tőle. :)


Felül le kellett vetkőznöm, alul zokni, pizsamanadrág volt. De le voltam takarva két ilyen műtős takaróval, tehát nem látszódott semmi, csak a ruha akadályozott volna a műtétben.


De már gondolom, túl vagy rajta, hátha segít valakinek a válaszom!

2014. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen már túl vagyok rajta és nekem csak csuklóban adtak és ruha is maradhatott rajtam :)
2014. febr. 12. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor igazam volt, jeee :)

Jobbulást!

2014. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy túl vagy rajta, és hogy akkor minden rendben van. :)


Igen, gondolom ahány hely annyiféle módszer. :) Nekem már elég régóta neg volt és nagy is volt, gondolom, ez is közrejátszott benne. Bár ki tudja. :)

2014. febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!