Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van itt valaki aki ért a...

Van itt valaki aki ért a röntgen felvételekhez? ("törött kéz")?

Figyelt kérdés
Üdv. 3 hete volt egy balesetem és a könyököm sérült, bementünk korházba ahol leröntgenezték, többen is nézték a felvételt, de nehezen lehetett kinézni belőlle valamit végül arra jutottak, hogy valószínű repedés van ezért kaptam feles gipszet és mondták menjek vissza 1 hát mulva amikor lesz rendes orvos. Elmúlt az 1 hét a másik orvos megnézte a felvételeket, ránézésre megállapította, hogy 2 helyen van törés/repedés, kaptam egész gipszet és mondta 2 hét mulva menjek vissza és leveszik. Ma lejárt a két hét és megint másik orvos volt aki azt mondta, hogy a törésnek legalább 4-5 hónap gipsz kell ezért csak annyit mondott +2 hét. A bibi az, hogy amit mutatott még az előző orvos én abból nem láttam semmi féle törést sem, ráadásul nem is fáj a kezem és emelni is birok vele, ezért gyanús nekem ez az egész és kellene valaki aki ért hozzá, privátban elküldöm a képeket és megnézné ne hiába gipszezzek és vesztegessek heteket a semmit tevésbe főleg karácsonykor (majd). Előre is köszönöm
2013. dec. 14. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!