Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltort a konyokom es 1 het...

Eltort a konyokom es 1 het utan azt mondtak vegyem le a merevitot es kezdjem el tornaztatni. Ez normalis? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

1 hete leestem a lepcsorol ami 6-7 lepcsofok.Akkor nem fajt a kezem de elmentem a haziorvoshoz(angliaban vagyunk!)O megnyomkodta es azt mondta nincs eltorve.Igy hazamentem fasliztam es pihentettem.Ha nem mozgattam nem fajt.Mas nap csak elmentem a korhazba ahol eloszor ott is haziorvos nezett meg.Megnyomkodta kerdezte faj e nyomasra,mondtam nem.Erre azt valaszolta szerinte nincs eltorve de csinal egy roggent.A roggen utan mas orvossal talalkoztam aki elmondta eltort a bal konyokomben a kulso oldalan a hajlat felett a csont.Lehet mutani kell par csavarral-mondta mert hatarerteknel van.De egy puha nyakba akasztos merevito szeruvel hazakuldott hogy ha muteni kell akkor majd hivnak!!

Nem fajt a kezem de rettegtem ha csorgott a telefonom.De nem hivtak.Ma vissza mentem a korhazba megnyomkodtak,hajtogattak megint es csinaltak roggent es megerositettek hogy elvan torve.A doki nem hitte el hogy nem faj,azt mondta ,hogy meg ilyet nem latott!Nem tudom kinyujtani mert nagyon merev es feszul.Erre azt mondta vegyem le a "merevitot" es ovatosan kezdjem el hasznalni,tornaztatni.Kerdeztem hogyan hasznalhatom ha elvan torve,hogy fog igy meggyogyulni.Erre cask annyit mondott ezzel ne foglalkozzak ugy is megfog gyogyolni ha hasznalom!Lehet igy tenleg?Mit tennetek?Sajnos nem ez lenne az elso eset miota itt vagyunk hogy rossz tanacsot adnak...


2013. dec. 18. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy magánorvost, szarnak a fejünkre a korházba ha magyar ha angol nekem novembember tört ele a csuklóm mindenki mást behívtak előttem még a fekvőket is én meg ott álltam törött kézzel
2013. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!