Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen gyógymód van ganglionra...

Milyen gyógymód van ganglionra műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Ganglion alakult ki a bal csuklómon és félek a műtéttől. Anyukámmal már ilyen lézeres kezelést is próbáltunk, de nem használt. Nemrégiben elkezdett nőni. Nem fáj, de félek, hogy mi lesz. Tudtok valamilyen gyógymódot vagy kezelési lehetőséget rá?
2013. dec. 30. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Még régen "Biblia-terápia" volt rá. No, nem ám imádkoztak, hanem azzal csaptak rá...
2013. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy dolog ám a műtét. Mivel ez csak egy zselés ciszta, nem kell a csontot sem bántani, csak a bőr alól eltávolítják. 15 perc alatt megvan. Még helyi érzéstelenítésben is kiveszik.
2013. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így távolították el, ahogy a második válaszoló írta. Nem vészes, bár én is izgultam előtte nagyon.
2013. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg vannak rá kenőcsök is, de sokat ne várj tőlük...

A könyves megoldást nem ajánlom, sokkal nagyobb kárt okozol vele, mintha ott hagynád, sőt, nagyobb a kockázata még a műtétnél is. Tehát azt semmiképp se!


Nekem most volt a héten ganglion műtétem, nem is izgultam. Egyáltalán nem egy nagy durranás, érzéstelenítéssel csinálják, és sok doki van körülötted, akik mind azt figyelik, hogy minden rendben van-e, ugrásra készen. :) Tehát nincs miért aggódnod. Ha esetleg érdekel, hogy pontosan mit csinálnak, akkor nézd meg ezt a videót, bár nem tudom, ez mennyire nyugtat meg. https://www.youtube.com/watch?v=ZgNJ8YDA7dY Itt megmutatják, pontosan hogy is zajlik a műtét.


Ne aggódj, tényleg nincs miért! :)


17/L

2014. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!