Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet valami komoly? Hol...

Lehet valami komoly? Hol lehet megvizsgáltatni?

Figyelt kérdés

szombaton elvoltunk bulizni egy barátommal, és mivel nem szoktam inni eléggé elsokaltam a dolgot, képszakadásosra ittam magam. (ő hasonló állapotban volt)... vasárnap következett a másnap hétfőn napközben már semmi bajom nem volt. estére elkezdtem szédülni és korán elálmosodtam. ma felkeltem délután és folyamatosan ilyen nyomott szédelgős állapotban vagyok-voltam.


attól félek hogy szombat éjszaka nem-e vertem be a fejem és nincs-e valami probléma (vérrög, agyrászkódás hasonló)...egyáltalán mik ezeknek a tünetei? hol lehet ezt megvizsgáltatni így egy fél héttel később? csak bemegyek a sűrgősségire?


2013. dec. 31. 15:21
 1/1 anonim válasza:
Ne a sürgöségire menj csak meny el simán a házi orvoshoz és mond meg a problémád(A berugást hagyd ki):)
2013. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!