Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor kezdjem el használni a...

Mikor kezdjem el használni a Contractubexet égési sebre?

Figyelt kérdés

Cigicsikknyomok vannak a kezemen. Az egyik csúnyán elfertőződött, feldagadt körülötte, begyulladt, lüktetett, haladt egy piros csík, és gennyes is lett. Kaptam rá antibiotikumot plusz egy anibiotikumos-lidokaines gélt. Ezeket használom már 3 napja, a duzzanat, a lüktetés, a pirosság szóval minden ami a gyulladással jár elmúlt, már csak a sebek körül van az a normális pirosság. Azokon pedig van egy vastag var. Még a géllel kenem, de mikor válthatok Contractubexre, hogy minél kevésbé maradjon meg a heg?

Köszi előre is!



2014. jan. 5. 14:26
 1/4 anonim válasza:
Nekem, amikor levettek az anyajegyemet(12 oltes) es, ahogy kiszedtek a varratokat azonnal be kellett kenjem. Vegulis ez is egy gel, nagyon hatasos ,nekem mar egy halvany feher csik latszik :) .
2014. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát már a friss sebre?
2014. jan. 5. 15:09
 3/4 anonim válasza:
Akkor az osszevart seb kb ket hetes volt mikor kivettek a szalakat :)
2014. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja igen azt értem, de ahonnan kijött a szál ott friss volt végülis, nem? Vagy nem volt olyan rész?

Na jó mindegy, azt hiszem elkezdem, mert már nincs szükségem az antibiotikumos gélre.

2014. jan. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!