Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SÜRGÖS Agyrázkódás fejsérülés...

SÜRGÖS Agyrázkódás fejsérülés nélkül?

Figyelt kérdés
Lehet olyan, hogy valaki elesik, nem veri be a fejét, viszont agyrázkódása lesz?

2014. jan. 5. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nekem ugy volt agyraszkodasom hogy meg olyan 5 eves lehettem mikor korcsolyaztam apukammal es mondtam neki ereztem el fogok esni azt mondta dehogy is na el is estem BEVERTEM A KORCSOLYA CIPŐNEK AZ ELEJÉBE ES LETT EGY NAGY KUPLI A FEJEMEN RAADASUL AZ APUKAM CIPOJEBE.



egy embernek nem lehet ugy agyraszkodasa hogy nem veri be a fejét ahoz hogy valakinek legyen ahoz baromira be kell vernie a fejet

2014. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na nem is ütöd be konkrétan a fejedet, az agyadnak nagyon komolyan meg kell rázkódnia. Pl. autóversenyzőknél fordul elő, hogy a fejüket konkrétan nem ütik neki semminek (a sisak és az autó kialakítása miatt), viszont az óriási erőhatások miatt az agyuk is összerázódik az ütközés pillanatában.

Ha viszont csak simán elesel, és nem vered be a fejed, nem lesz agyrázkódásod.

2014. jan. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!