Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Horváth Ferencről infókat?...

Dr Horváth Ferencről infókat? XI. kerület sztk, és Szent Imre kórház.

Figyelt kérdés
Jövő héten fogok hozzá menni először, sztk-ba. Adjak neki ott pénzt? Már most beszéljem vele meg, hogy vállal e, vagy csak mindig hozzá menjek? Menyit kér a szülésért?
2010. aug. 6. 00:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hát a pénzes dolgot nem nagyon tudom. csak egyszer voltam nála, mert ajánlotta más, akinek jó tapasztalata volt vele.

ezt csak megerősíteni tudom: szimpatikus, rendes ember. visszafogott, de gondolom ez nem feltétlenül rossz.


sztk-ban ne adj neki. csak ha felkéred a szüléskor, akkor adj majd neki.


hány hetes vagy?

2010. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Most 7+4, kedden leszek 8+1 amikor megyek hozzá. Azt szeretném ha végig ő lenne az orvosom. Mert én is jókat hallaotam róla
2010. aug. 6. 09:23
 3/23 anonim ***** válasza:

akkor kb egyidősek vagyunk, mert én kedden leszek 8+0.


te voltál már vizsgálaton? én egyszer, de most izgulok, hogy legközelebb is minden rendben legyen, mert az orvosom is azt mondta, hogy ilyenkor még bármi lehet... remélem azért nem lesz gond.


te hogy érzed magad? nekem a mellem picit fáj, de csak a bimbónál, ha megnyomom. émelygés van kicsit, de még egyszer sem hánytam.

2010. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én csak reggel émelygek, de amint szem már jobb. A hasam ritkán görcsöl, nem nagyon feltűnő. a mellem viszont nagyon nagy lett és feszül egész nap.

A szagoktól vagyok rosszul, olyanokat is megérzek mait eddig nem, illetve álomkór gyötör egész nap.

Orvosnál, laborban még nem voltam, csak uh-on, azt kell majd vinnem a dokihoz.

Te ide jársz az sztk-ba, vagy magándokihoz?

2010. aug. 6. 10:31
 5/23 anonim ***** válasza:
én az sztk-ba Balogh Tiborhoz. szintén csak jókat mondhatok. (de ő sajnos nem vállal szülést)
2010. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

most egy picit segíthetnél nekem.


tehát megyek legközelebb uh-ra. és utána be kell jelentkeznem a dokimhoz lent és az uh leletet viszem? csak az a baj, hogy kb. egy hónap mire új időpontot kapok. vagy, hogy működik. mert múltkor nem volt ilyen probléma: egyzserre volt az uh és a viszgálat.

2010. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ő is rendel ott? Még nem is találkoztam vele, pedig szinte mindegyik dokinál voltam már, és mindegyik egy hentes.

És akkor mindig hozzá mész? Ezt előre megbeszélted vele? Pénzt nem adsz neki?

Te is a szent Imrében szülsz akkor? Ügyeletesnél fogsz szülni, ha nem vállal szülést a dokid? Mi az oka, hogy nem vállal szülést?

Bocsi a sok kérdésért, csak nem akarok kínos helyzetbe kerülni jövőhéten. ( Első terhesség)

2010. aug. 6. 10:42
 8/23 A kérdező kommentje:
Voltam uh-on, de arra már 2 héttel előtte megvolt az időpontom, és a dokihoz úgy kértem időpontot, hogy az uh után. Most a kezemben van az uh-os papír, azzal megyek a dokihoz jövőhéten. A következő uh a 12. heti, de azt nem itt fogom csináltatni, hanem a bolgárkerék utcában. Meg, hogy mikor kell legközelebb menni a dokihoz azt nem tudom, de jövő hét kedden fogom megkérdezni tőle, hogy mikorra kérjek időpontot a legközelebbi vizsgálatra. Kicsit bonyolultabb így, hogy nincs magándokim, de nincs rá nagyon pénz.
2010. aug. 6. 10:46
 9/23 anonim ***** válasza:

ezek szerint ismered őt is. igen, ott rendel. én most csak 3 orvos ismerek, mert kicsit kicserélődött a társaság, amióta legutóbb jártam oda. Kettőről már beszéltünk :) a 3 Nyulasi Gábor. Na őt nem ajánlom. Egy pénzéhes valaki, a többi meg no comment. A lényeg, hogy nem volt szimpatikus. Többieket meg nem tudom, kik.


Valószínű az ügyeletesnél fogok. Vagy megkérdezem Balogh-ot, hogy kit ajánl. Ő azért nem vállal mert már félig-meddig nyugdíjba helyezte magát és ez neki így kényelmes, hogy már nem kell ugornia :)

2010. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
én a vizsgálatokkor nem adok pénzt, nem érzem úgy, hogy szükséges lenne. én fizetem a tb-t, ő kap fizetést. a szülés maga természetesen más, akkor adok majd. vayg te nagyon úgy érzed, hogy adni kéne? szerintem nem várják el.
2010. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!