Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények Dr. Horváth Ferencr...

Vélemények Dr. Horváth Ferencről? /11. kerület sztk és Szent Imre kórház. / Lehet nála szülni? Azt hallottam, hogy nem vállal már szülést, igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a szülést nem tudom, de szimpatikus nagyon. egyszer-kétszer voltam nála, ha úgy alakult, mert egyébként Balogh Tiborhoz járok. de más is jár hozzá és ő is meg volt elégedve.
2010. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:-) És kell neki fizetni, vagy Te a Balogh dokinál pl. szoktál? Gondolom az sztk.ba jársz, ugye?
2010. okt. 13. 16:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés...A Balogh dokiról is úgy tudom, hogy nem lehet nála szülni. Akkor ügyeleten fogsz szülni?
2010. okt. 13. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Konzervatív típus, csak gátmetszéssel szül, ilyesmi.

Nekem nem jön be, de ez egyéni... Minden bizonnyal korrekt szakember. Nővérem mindhárom gyerekét nála szülte (komplikációmentesen, és olyankor az orvosnak nincs sok dolga...)

Hogy vállal-e, nem tudom, bár idősnek még nem annyira idős, én kb. 3 éve találkoztam vele...

2010. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sztk-ba járok és ott nem szoktam fizetni neki, de talán nem is várja el, mert mindig nagyon korrekt. igen, sajnos nem vállal ő se senkit :(


az a baj, hogy nem is ismerek senkit akit jónak tartanak és vállal is szülést.

nem tudom még mi legyen, most azon gondolkodom, hogy ügyeletes doki és fogadott szülésznő lesz. én nem is paráznék emiatt, de a férjem aggódik, hogy nem fognak velünk foglalkozni, stb.

2010. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szent Imrében sok a korrekt doki. Választott szülésznő+ügyeletes orvos szerintem jó párosítás!
2010. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kicsit megnyugtatsz ezzel. annyira eltérő dolgokat mondanak, meg olvasok fórumokon. volt aki nagyon ellenezte, hogy ügyeleteshez menjek, kicsit megijesztett és ezért gondoltam, akkor legalább legyen egy fix pont és akkor legyen az a szülésznő. elvégre ő lesz ott végig velem, nála fontos, hogy foglalkozzon is velem. az orvosoknál a szakértelem a léynegesebb, de abban azt hiszem nincs hiány a Szent Imrében. Általánosságban a kórháznak jó a híre.
2010. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És kit fogadtok szülésznőnek? Mert ha tényleg nem vállal a Horváth doki, akkor én is arra gondoltam, hogy ügyeletes orvos és fogadott szülésznő. De melyik szülésznőt és mikor kéne felfogadni?
2010. okt. 13. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Csizmadia Erika, nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve. Az elsőt másnál szültem, ő is fogadott volt, de nekem nagyon nem jött be. Nevet inkább nem írok, mert másnak tudom szimpi ő is.

Én úgy emlékszem, hogy félidő táján kerestem föl telefonon, megnéze kb. mennyire lesz olyankor szabad. Beírt, aztán később még beszéltünk, találkoztunk.

2010. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2-4 vagyok.

Két babát szültem a SZt Imrében, szerintem is szuper hely. Nekem volt fogadott orvosom, de a második szülésemnél nyaralt, így nem volt jelen, tehát szülésznő+ügyeletes dokival szültem. Akikkel vizit vagy más vizsgálat útján találkoztam, illetve a felkészítő előadásokon (azok nagyon jók szerintem érdemes elmenni)azok mind rendesek voltak.


Egyébként vannak kismama klub. ott és a felkészítő előadásokon lehet találkozni szülésznőkkel, és oda lehet menni, megkérdezni, vállal-e.

Sajnos ez úgy van, hogy a szülésznők a rendes műszakjuk mellett korlátozott számban vállalhatnak "magán kismamát", ezért ha betelt a keretük, akkor már nem tudnak vállalni. Attól függ, hány hetes vagy, akinél ln szültem nagyon "kelendő", ezért hozzá csak akkor tudsz menni, ha még az elején jársz.

2010. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!