Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez ilyenkor Csípőficam/kicsvar...

Ez ilyenkor Csípőficam/kicsvarodás?

Figyelt kérdés
ha úgy áll a lábam hogy a lábfejem kb 90 fokkal fordul kifelé valamint kifehéredik tőből az egész lábam és kihül, elzsibbad ( nem az a zúgó zsibbadás mint ha ezer hangya mászna rajta hanem tompa és jóformán semmit sem érzek csak hogy fáj ) és egy ideje ha háton fekve felhúzom a lábaim és kinyújtom akkor ugyan az a csípőm amelyiknél ez van olyan furcsa roppanó/koppanó hangot hallat és olyan érzés mint mikor az orvos ütöget azzal a pici kalapács szerű akármijével...

2014. jan. 7. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hívd a mentőt ha nem kamu
2014. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem most történt meg... meg már nem egyszer... igazából nem csak a csípőm ilyen hanem mindenem... csak mindenhol az fújják hogy az mennyire nagyon fáj... de nekem szinte semennyire... mikor ilyen... és nem akartam magamnak elhinni hogy a csípőm is ilyen de mikor ilyen akkor elég ha előlről odaverek egy nagyot vagy valamivel megnyomom és utána jó...
2014. jan. 8. 00:19
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából azért írtam ki ezt a kérdést mert nem tudtam még mik ennek a pontos jelei mármint csípőnél, meg hogy hogy néz ki...
2014. jan. 8. 00:21
 4/7 A kérdező kommentje:
meg voltam én ezzel már bent kórházban is... röntgen felvétel is volt már róla... mikor a röntgent megcsinálták azt mondták kint volt... vizitkor meg h semmit nem láttak a felvételeken...
2014. jan. 8. 00:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kiugrik talán csontkovács segíthet hány éves vagy?
2014. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tud sajnos segíteni... a jobb vállam is kiugrál az viszont már megvolt műtve egyszer és ugyan olyan mint volt... vagy tán még rosszabb titán csavar van benne meg titán kapcsok és drótok és nem tudták megfogni...
2014. jan. 8. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan erősítheted az izmaidat azok is rögzítik valamennyire az izületeket
2014. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!