Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nektek volt már begipszelve a...

Nyitrai Anikó kérdése:

Nektek volt már begipszelve a lábatok? Nekem sajnos most be van. Kinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 23:46
 1/3 anonim válasza:

Szia Kérdező


Érdekesnek tartom, hogy senki nem válaszolt erre, pedig sokan vagyunk szerintem, akiknek volt.

Persze nekem nem törés miatt, hanem inszallag szakadás miatt, De ezen esetben is ugyan úgy jártak el, mint a törésnél

Penu

2014. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak szeretném. Kb. erről szól a gipszfétis amivel rendelkezem. A gipszhez nem kell eltörnöm a lábam, meg lehet máshogy is oldani, csak egyelőre még nem volt lehetőségem. Mások alig várják, hogy megszabaduljanak tőle én meg szeretném ha valamim be lenne gipszelve, saját magam megtapsztalni az érzést, nem csak véleményket olvasni a neten.
2014. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, elrepedt a bokám.


Nem túl kellemes, de azért meg lehetett szokni persze, inkább az volt a rossz, hogy véralvadásgátló injekciót kellett naponta szúrnom magamnak a hasamba. Azt nagyon nem szerettem.


A gipsz sem kellemes lábon, húzhattam magammal azt a nagy súlyt mindenhová, törte a lábam, dörzsölt, bénának éreztem magam vele.


Annyi jó volt benne, hogy amíg gipszben voltam, csak az egyik lábamra kellett zoknit meg cipőt húzni :D

2014. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!