Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap beleszurtam véletlen a...

Tegnap beleszurtam véletlen a tenyerembe egy csavarhúzót és azóta alig birom mozgatni két ujjam?

Figyelt kérdés
A seb körül bedagadt, meg olyan mintha eltört volna az ujjam, nincs keddvem orvoshoz menni lehet baj belőle?

2014. jan. 18. 09:09
 1/10 Alíz_01 válasza:
Szerintem indulj el az ügyeletre! valószínűleg kapni fogsz
2014. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nincs kedvem orvoshoz menni, nem javul meg magától? Ha magától megjavul akkor meg felesleges dokihoz menni
2014. jan. 18. 09:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Megjavul az magától. Legfeljebb leesik. :)

Lehet, hogy ideg sérült, egy tetanusz sem ártana. Orvos. Ne akkor menj, amikor már vágni kell. Le.

2014. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most voltam ügyeleten aztmondták semmi para, tetanusz azt kész, és kösz a válaszokat :)
2014. jan. 18. 11:08
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Ezt nem hiszem el. Mi az, hogy nincs kedved orvoshoz menni? Akkor majd lesz, mikor viszed az ujjaidat, hogy varrják neked vissza, mert leestek? Már ne is haragudj. Ilyenkor az lenne a legelső dolgod, hogy fogd szépen magad és elmenj a dokihoz, nem pedig az, hogy leülsz a géped elé, kiírsz egy kérdést ide, hogy hogyan úszhatnád meg az orvost, és vársz, hátha elmúlik magától.. Hajrá.

Félsz a dokitól? Hogy majd kiakad, hogy milyen béna voltál? Történnek balesetek, ez van, nem kell szégyellni. Menj el hozzá, rendbe hozza a kezedet. Ennyi.

2014. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, azt már nem láttam, hogy írtál, épp gépeltem én is...

Na mindegy, de legyen ez tanulság, ne legyél lusta elmenni a dokihoz, mert utána meg bánni fogod.

2014. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
No para. De azért figyeld magad! Ha egy héten belül nem tér vissza a rendes mozgás,esetleg zsibbad a kezed menj el sebészetre,mert sérülhtttek az idegek a tenyeredben!
2014. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már megjavult, semmi baja, nem fáj meg semmi...


5/7 Nem félek az orvostól, hanem utálom őket, a gyógyszer meg az injekció az nekem felejtős, ezek a drogok,

Orvosi marijuana a legjobb gyógymód más nemkell... béke..

2014. jan. 20. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendbe jöttél! Sajnálom, hogy olyanokat írtam, és megértem, ha nem bírod az orvosokat, azt hittem, hogy lusta vagy vagy nem érdekel annyira az egészséged, ami viszont elég nagy probléma lenne... De akkor most így jól van.
2014. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semi baj :)
2014. jan. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!