Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki ficamodott (nem először) a...

Ki ficamodott (nem először) a térdkalácsom, de nem mentem orvoshoz. Következmények?

Figyelt kérdés
2013 tavasszal tesi órán kificamodott a térdemkalácsom, ami rögtön helyre is ugrott. 1 hét gipszet kaptam. Utána fáslizni kellett és kenegetni. Helyre állt, de mondták számítsak rá, hogy ki fog még ugrani, figyeljek a lépéseimre. 2013 nyarán az udvaron otthon elestem, kificamodott megint.:(( Nem mentük orvoshoz... Vizesruháztam, kenegettem. Még aznap, vagy talán másnap ültem lefele, és ki-be ugrott, csak megmozdult, de megint kificamodott, és fájt. Ültem tovább, másnap megint kifordult, sima menés közben. Nm mentünk orvoshoz, azóta semmi bajom. De pár napja megint fáj ahogy megyek, szúr oldalt. Néha-néha érzem, hogy nagyon ki akar már ugrani, ahogy megyek, vagy fekszem pl hason. Szerintetek el kellene menni orvoshoz? Vagy röntgenre? Ja, és kenem, fáslizo mostanában megint, mióta fáj, de így is ugyan olyan... Menyjek orvoshoz? Mit kéne tennem?

2014. jan. 19. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülye kérdés.. mindenféle képpen menj orvoshoz vele aztán ő majd megmondja mi a teendő nem kéne ilyennel várni a másik meg ez egy saját tanács hogy vegyél egy térdszorítót sport boltokban lehet kapni 3000ft körül mozog az segít a helyén tartani ha nem akarsz orvoshoz menni de szerintem mindenféle képpen menj vele orvoshoz..
2014. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először, írtak fel térdszorítót, hogy vegyünk. De másodszor mikor vissza mentünk (akkor vették le a gipszet) azt mondták nem kell... De amugy Köszi
2014. jan. 20. 06:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy minden patella ficamkor egyre nagyobb az esély egy komolyabb károsodásra, valamint egyre hajlamosabb lesz a ficamra, mindenképpen menj vissza szerintem. Rossz esetben megműtik, lazítanak a külső szalagokon, esetleg rövidítenek a belsőkön is.
2014. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!