Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez milyen fajta fejsérülés...

Ez milyen fajta fejsérülés lehet? Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
Ma focizás közben véletlenül összeütköztem ismerősömmel. Az én fejem találkozott az ő könyökével. Nagy lendülettel futottunk mindketten, így az ütközés is nagy erejű volt. Vérezni nem vérzett a fejem, meg sem szédültem, de azért fájt. Kis idő elteltével lett ott egy kis púp és itthon úgy fáj a fejem, amilyen fejfájást korábban sosem éreztem. Tudom, hogy hülye leírás lesz, de jobban az érzést nem tudok kifejezni: olyan, mintha az ütés érte pont egyfajta "csomópont" lenne és abból ilyen kis mellékágak jönnének ki. Ezt úgy kell elképzelni, hogy fáj azon a ponton a fejem, de olyan, mintha abból a pontból szétáramlana a fájdalom különböző irányokban. Ilyen fejfájásom még sosem volt és nem tudom mitévő legyek. Nektek volt már hasonló? Mit tudnátok javasolni?
2014. jan. 19. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ügyeletre menj el és mutasd meg egy orvosnak. A fejsérülést mindég komolyan kell venni!
2014. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!