Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Derékfájdalom egy iskolai...

Derékfájdalom egy iskolai hülyéskedés után?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, iskolában hülyeségből meglökött osztálytársam miközbe háttal ültem neki, a derekamnál lökött meg és azóta érzem néha a fájalmat. Rögtön a lökés után mikor hajoltam előre a tollamért, nem bírtam anélkül lehajolni hogy a kezemmel ne támasszam magam. Ez kb 1 honapja lehetett. Ritkán előjön, itthon egyértelmúen akkor ha nem jól ülök a székbe, ha nem figyelek rá, 20 perc alatt fekszek a székben. De máskor nem szokott előjönni. Olyan érzés mintha becsípődött volna valami mikor hajolok, vagy mintha a gerincem szét akadni szakadni.

2014. jan. 25. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj vele orvoshoz,továbbküld ortopédiára!

Öcsém a szánkóról esett le a hátára(10-12éves lehetett),és heteken keresztül mondogatta,h.néha alig bír ülni. Rtg.volt,kimutatta,h.elmozdult egy csigojája. Fizioterápiápiára hordta anyukánk,majd természetgyógyászhoz,mert még mindig nem jött rendbe. Majd masszőr valahogy "visszaugrasztotta"!

Nézesd meg,már 27éves és mondja,h.bizony néhaérzékeny ott a dereka,illetve hamarabb becsípődik ha nem figyel.

Szóval igen,egy iskolai hülyeség következménye is lehet!

2014. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uhhh,ez durva volt!:-D

*csigolya, *fizikoterápia

Na így már jó!

2014. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Megpróbálom pihentetni egy kicsit. Viszont kb majdnem 1 hónapja történt, lassan 1 hónapja is járok konditerembe. Hiper használatával izomláznak is betudható lenne a már elmúlt fájdalom nem?
2014. jan. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!