Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Borotválkoztam a hónaljam...

Borotválkoztam a hónaljam alatt és volt ott egy pattanás, vagy talán egy anyajegy, nem tudom hogy melyik lehetett, de a lényeg hogy azt vettem észre hogy csak vérzik, de le mostam utána abba is maradt! és most csak egy kis piros pötty van ott?!

Figyelt kérdés

De viszont a másik hónaljam alatt biztosan van egy anyajegy azzal minden oké? Így nem tudom hogy mindkét hónaljam alatt lehet-e egy anyajegy?! Most nem tudom pontosan hogy mi lehetett az! És eléggé be paráztam! Ha anyajegy volt akkor milyen bajom lehet?

Elmegyek bőrgyógyászhoz ő azonnal észre veszi hogy ha az volt-e?! Ha igen akkor mit tesz?!


2014. febr. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha anyajegy az fáj. Bőrgyógyász meg nem fogja azt mondani, hogy vissza varja, ne parázz! Bajod kétlem h lehetne mert anyajegyet szoktak "leszedetni"
2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem fájt, észre se vettem, csak azt hogy vérzik!

Most viszont egy kis pötty van ott, kicsit sebes vagy véres nem tudom, de úgy látszik mintha kezdene leszáradni!

2014. febr. 25. 20:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Mára teljesen leszáradt! Nincs ott semmit, nem is látszik! Akkor most mi van?!
2014. febr. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!