Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitévő legyek? Igazolás kéne,...

Mitévő legyek? Igazolás kéne, de hogyan? (lent)

Figyelt kérdés
A suliban mi adjuk a városi március 15.-i ünnepséget. Ez mind szép és jó csak, hogy én nem szeretnék ebben részt venni (mindig sportoltam egész életemben nem megy ez nekem) és kirúgással fenyeget az igazgató. Csak orvosi igazolást fogad el de nem a háziorvosét hanem rendesen elkel mennem a kórházba és ott megvizsgálnak ,majd elemzi a háziorvosom és az igazolást sulidokinak kell adni és megnézi. Fáj egy kicsit a hátam és bokasüllyedésem is van. Gyakran beszokott görcsölni is. Szerintetek kaphatok igazolást??:/ Nagyon fontos lenne.

2014. márc. 5. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

(mindig sportoltam egész életemben nem megy ez nekem)


Ezt a mondatot le tudnád fordítani magyarra?



Ha nincs ismerős orvos, akkor nem valószínű, hogy egy ismeretlent rá tudsz venni arra, hogy hamis igazolást állítson ki neked.

Vagy a szüleid írjanak egy igazolást családi okokból.

2014. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sportoltam általános iskolába végig. Foci,kosár,kézi,atlétizálás ezekről érmeim is vannak elég komolyan csináltam. Sosem voltam ilyen "bohóc".

A háziorvossal jóban vagyok csak a korházban lévőket nem ismerem :/

Szülőit tuti nem fogadnak el itt...-.-" A gond már azzal van hogy el sem kezdek felkészülni a táncra...meg már le is vagyok maradva de van elég ember...-.-"

2014. márc. 5. 15:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Tehát valamit elő kell adni az ünnepségen, és ehhez nincs kedved?
2014. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Táncolni kell de se kedv se érzékem sincs hozzá :O De inkább érzék nincs. Meg le is vagyok maradva mint állat, de bőven megvannak az emberek...lehet az lessz csak sima háziorvostól kapnak oszt duguljanak be -.- Vagy edzek egy jót és bedurrantom a hátam meg vállamat :D komolyan inkább lesérítem magam oszt jóvanazúgy :D
2014. márc. 5. 16:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt a gondolkodást hívják úgy, hogy "izomagy"...

Ha érted, mire gondolok.. ;)

2014. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

értem mire gondolsz de mi mást tehetnék?:D érted ha nem vagyok beteg majd azzá teszem magam és megvan oldva. egy kis fájdalom erőssé tesz csak nem halok bele

:D

2014. márc. 5. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj el és add elő azt a produkciót. Utána meg felejtsd el, nem kell minden alól kibúvót keresni, főleg, hogy ilyennel fenyeget az igazgató, bár szerintem csak elrettentés. Egyébként 14-én adnátok elő?
2014. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

jaja akkor.

Hát szerintem is elrettentés, de nem izgat elmegyek dokihoz csak sima háziorvoshoz majd ad papírt max mondom, hogy ezzel már fölösleges lett volna korházba mennem és kész

2014. márc. 5. 16:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Az életben nem tudsz minden alól orvosi igazolást kérni. Ha már egy kis szereplés megrettent, akkor nagyon aggódom, mennyire vagy életrevaló....
2014. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem az hogy "megrettent" csak megy a halál pláne olyanokkal akiket nem érdekel szintén és össze-vissza csinálják. Kinöttem én már bohócnak, hogy leégessem magam a város előtt ember....
2014. márc. 5. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!