Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitévő legyek? Igazolás kéne,...

Mitévő legyek? Igazolás kéne, de hogyan? (lent)

Figyelt kérdés
A suliban mi adjuk a városi március 15.-i ünnepséget. Ez mind szép és jó csak, hogy én nem szeretnék ebben részt venni (mindig sportoltam egész életemben nem megy ez nekem) és kirúgással fenyeget az igazgató. Csak orvosi igazolást fogad el de nem a háziorvosét hanem rendesen elkel mennem a kórházba és ott megvizsgálnak ,majd elemzi a háziorvosom és az igazolást sulidokinak kell adni és megnézi. Fáj egy kicsit a hátam és bokasüllyedésem is van. Gyakran beszokott görcsölni is. Szerintetek kaphatok igazolást??:/ Nagyon fontos lenne.

2014. márc. 5. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kinőtted? :) Nem tippelnek 15-nél többnek.
2014. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi az, hogy háziorvosi igazolást nem fogadnak el. Tehát az orvosi papírt majd kolléga (sulidoki)felülbírálja. Kíváncsi lennék ehhez mit szól a házidoki.
2014. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

# 11-es válaszoló: 18 leszek idén c(:

# 12-es válaszoló: Igen azért ez elég furcsa. szerintem szívatásképpen mondta az igazgató mennyünk kórházba, de valószínűleg csak háziorvosit viszek majd neki. Szokott görcsölni a testem (magnézium hiány) és arra tuti nem fog korházba küldeni. Jah meg bokasüllyedésem is van azt a sulidoki állapította meg tehát jogos ha fáj a hátam. Szerintem elfogadja elvégre csak tánc miatt kell 1 hétre...nem olyan vagyok aki nem tesizne mert sokan azért írnak igazolást ne keljen átöltözni.

2014. márc. 7. 14:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát néhány házidokinak tutira el lehet mondani az okot, te ismered. Itteninek én biztos azt mondanám, hogy fáj a bokám, meg hogy ezért bénázok, és nagyon stresszelek. Szerintem megértené. Az igazgató meg végképp nem kompetens felülbírálni doktori véleményt. Max. rád lesz szállva és ez okozhat galibát.
2014. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igen. Bár azt csak kihúzom valahogy. Minden esettre köszönöm a válaszokat valahogy majd csak elintézem :)
2014. márc. 8. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!