Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fogmosás közben egy fogkefe...

Fogmosás közben egy fogkefe sörte belecsúszott a torkomba, és úgy érzem, hogy megakadt és irritál. Létezik, hogy nem tudom lenyelni, és valóban megakadhatott? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél rá kenyeret és igyál utána valamilyen folyadékot. ha utána is érzed, akkor csak fantomérzet, ez pár óráig tart.
2014. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha megakadt, gégészeten ki tudják venni, de az is lehet, hogy megkarcolta a torkodat és a helyét érezted.

mindenképpen meg kéne nézetni

2014. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
velem kiskoromban történt ilyen... én le tudtam nyelni de szerintem ha tudsz akkor nézz bele a torkodban ahol fáj, igyál egy kis vizet és gargalizálj ha meg ez sem segít akkor menj el orvoshoz vagy egyél egy kis kaját
2014. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

MI lett vele?

Már elmúlt?

2014. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!