Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Aloe vera? A cserépben nevelt...

Aloe vera? A cserépben nevelt növényt hogyan kell felhasználni, ill. milyen esetekben, és valóban használ-e?

Figyelt kérdés

#Aloevera.
2013. nov. 12. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
lent lévő levelét vágd le és vágd félbe onnan kanalazd ki a zslés részt és azt lehet felhasználni. Igen sok mindenre jó, pl égési sérülésre, seb gyógyulásra, gyulladás csökkentésre.
2013. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előttem lévő leírta.Mindig a legalsó levelet vágd le éles késsel.Elméletileg az 1-1.5 éves növény erre a megfelelő.Én égésre sebgyógyításra és még arc pakolásra kis mézzel keverve.utóbbi tornkfájásra is jó!
2013. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja,és valóban csodaszer!pl.az arcomra kb.3éve nem kentem kréme puha,sima,hidratált.Az égési folt ki sem alakul,ha rögtön rákenem víz helyett!nyoma se marad miután a kis seb elmúlik,nincs barna folt utána!Régi olaj égések meglátszanak még évek múltával is,amióta ezt a praktikát használom,semmi nyom!
2013. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!