Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap véletlen belevágtam az...

Tegnap véletlen belevágtam az alkaromba egy késsel és most az egész karom és a vállam is fáj?

Figyelt kérdés
A seb nem tűnik komolynak külsőleg, de az egész karom rettenetesen fáj...
2014. márc. 23. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
látogass el az ügyeletre, vagy a sürgősségire. Ott megnézik, adnak rá valamit. Lehet valami olyat roncsoltál ami miatt az egész fáj, zsibbad. Jobb ha megnézik, megnyugodsz.
2014. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alkarodba vágtál és fáj a vállad?

Én nem vagyok orvos, de elképzelhető(?!) hogy valami ideget találtál el, de ez furi lenne szerintem ebben a formában.

Inkább arra gondolnék (bár a részleteket nem ismerem), hogy amikor megvágtad, megijedtél és elrántottad a kezedet amivel sikerült megrándítani a vállad.

Az alkarod melyik részét sikerült megvágnod, külső-belső?


Mivel azt mondod, hogy nem tűnik komolynak, szerintem nem fertőződött el, hiszen akkor be lenne pirosodva-lilulva és meg is dagadt volna...


De mivel tényleg nem vagyok orvos, azt javaslom, hogy nézesd meg az ügyeleten!

2014. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz. Sérülhetett egy idegszál,nem fontos hozzá mélyre vágni. De nem csak ezért. Tetanusz injekciót kell kapnod,ha 5 éven belül nem kaptál!
2014. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!