Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttam egy gyönyörű lányt...

Láttam egy gyönyörű lányt zamárdiban a boltban egész végig egymást kerülgettük sőt véletlen még a kocsiba is egyszerre szálltunk be úgy, hogy még a rendszámot autótípust is tudom szerintetek, hogy bírnám kideríteni, hogy hogy hívják?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Magán nyomozó.

50-100ezerből megoldja.

2013. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mit vett? így megtudhatod, hogy csak nyaral vagy ott lakik.

Mondasd be rádióba, vagy menj be önkormányzathoz és kérdezd meg. :D

2013. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van pasija, ugyhogy ne angyon akarjár derítgetni. amugy emg ott a segged alatt a strand, zuzzál le, és en a gép előtt sírj egy lány után!
2013. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nézd meg ügyfélkapun, elvileg lekérhető az adat...


Önkormányzat neked erről semmilyen felvilágosítst nem fog tudni adni, mert nem hozzájuk tartozik...


Más hivatalos szerv meg csak úgy nem fogja kiadni neked...

2013. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"van pasija, ugyhogy ne angyon akarjár derítgetni."


LOL :D ezt meg honnét veszed? Vagy csak valószínűsíted?


" amugy emg ott a segged alatt a strand, zuzzál le, és en a gép előtt sírj egy lány után!"


Ezzel csak egyetlen picike gond van: hogy más pasasoknak is eszébe jutott eme fantasztikus ötlet, és minden jó nőre jut 50 pasas a strandon. Más, egyéb rendkívül hasznos ötlet, tanács? :DDDDDD

2013. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!