Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet komoly bajom? Estefelé...

Lehet komoly bajom? Estefelé nagyon erősen beütöttem a lábszáram,2-3m magasról leestem, vminek az élébe ütöttem.

Figyelt kérdés

általában jól bírom a fájdalmat, ennél viszont erősen bekönnyezett a szemem, le kellett ülnöm.

Azóta fáj is, rosszul esik rálépni, járni, egyéb fizikai aktivitás, minél gyorsabb, annál jobban fáj.

Emiatt vagyok megijedve, h még mindig nem múlt el a fájdalom, és hatalmas púp nőtt oda. (még nem láttam ekkora púpot!)

Lehet vmi baj? zúzódás, repedés, egyéb..?

Vagy 1-2nap és nyom+gond nélkül elmúlik? csak olvastam olyat, h vkinek sok év után is megmaradt a púp!


Nyugtassatok meg!? Köszönöm a válaszokat!

18/L



2014. ápr. 2. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizesruházás amennyit csak lehet, ha 2-3 nap után nem áll neki csökkenni a mérete akkor doki, de nem hiszem, hogy gond lesz.
2014. ápr. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana orvoshoz menned,mert lehet repedés, törés is. A sípcsont könnyen sérül,mert közvetlenül a bőr alatt van. remélhetőleg nincs komoly bajod,de ezt röntgen nélkül SENKI nem tudja! És azt mondani,hogy borogasd és várjál kissé felelőtlen dolog.
2014. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja,igen. És a púp akár örökre is megmaradhat,de van amikor egy kis "bemélyedés" marad a helyén.
2014. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a balesetire, majd ott megnyugtatnak ha nincs baj.
2014. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszönöm a válaszokat. szerencsére a púp mérete csökkent, és már nem fáj annyira. akkor tehát megnyugodhatok, h repedés ,semmi sincs?

vagy azért még orvos/röntgen/vmi? és ugye akkor nem marad meg a púp/nyom?

2014. ápr. 2. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!