Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fontos! Előbb úgy 30 perce...

Fontos! Előbb úgy 30 perce beütöttem a kezem az ajtóba, egyből piros is lett de nem lila, és most eléggé bedagadt de már a piros folt is eltűnt, szerintetek eltörhetett vagy lehet bármi is?

Figyelt kérdés
Vagy csak mert ütést kapott? Picit zsibbad is de annyira nem vészes
2014. márc. 5. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést 2 kézzel gépelted, akkor nincs nagy baj. :) Amúgy melyik része a kezednek? Max kisujjad törik el egy ajtóval való ütközéstől. (Jártam így). Ha eltört, akkor sötét lila általában, és nagyon duzzadt.
2014. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából inkább a csukló után még szóval begépelni betudtam ha megfogom nem fáj meg semmi csak be van picit dagadva, olvastam azt hogy jegeljem de ha belilul és még jobban bedagad akkor valószínű repedés, ez mennyire lehet igaz?
2014. márc. 5. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megfogod, és nem fáj, akkor nincs baj szerintem. Ha törik, vagy reped, az úgy fáj, hogy üvöltenél!
2014. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:) megnyugtattál
2014. márc. 5. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!