Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért jó (vagy nem jó) a...

Miért jó (vagy nem jó) a mágneses térdvédő? Olyan térdvédőt keresek, amit egész nap lehet/tudok hordani és fixen tartaná a térdkalácsomat.

Figyelt kérdés

Többször volt térdficamom és szeretnék egy klassz erős térdvédőt, térdfogót venni. Most keresgélek neten és sok mágneses térdvédőbe belefutottam és nem tudom, hogy az miért jó, mire való és lehet-e egyáltalán egész nap hordani.


Nagyon megköszönném, ha valaki tudna ajánlani térdvédőt, térdrögzítőt, amit nadrág alá is fel tudok venni, egész nap pl. munka közben használhatom, nem zavar és biztosan fixen tartaná a térdemet.

Most egyszerű pár száz forintos gumi térdvédőm van, de az nem az igazi, nem érzem magam biztonságban vele sem, valami erősebb kellene.



2014. ápr. 7. 19:58
 1/1 kika26 ***** válasza:
Szia:) a megfelelő ortézát csak ortopéd tud kiírni:) vasas rögzítőről- nagyon megéri márkásabbat venni sookal jobban tart véd ha olcsóbbat veszel akkor abban is kimehet a térded (jártam már így de az éntörténetem több kifordulgatásoknál :) nálam az a csoda ha helyén van) Nemtudom magyarországon ez hogyvan de itt nálunk nemkell érte fizetni. Oldalt nemtudok nekek orvos írt ki egybők 3 hogy alkalomhoz illő ortézám legyen . Hátulütője- nemajánlott állandóan hordani mert "zabája'' a comb izmodat. Ha sojat hordod akkor sokat is kell erősíteni:). /L
2014. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!