Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ebből az anyajegyből lehet...

Ebből az anyajegyből lehet gond? Alul a kép!

Figyelt kérdés

Szóval multkor 2 hete belekaptam akkor kicsit bedagadt de visszament normál helyzetbe!


[link]


2014. ápr. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nézesd meg orvossal...a hátadnak meg nem ártana egy kozmetikai kezelés
2014. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy közelebbi jobb kép!

Tudom :/

2014. ápr. 12. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kép nem elég nagy ahhoz, hogy bármi is látsszon. De nem hiszem, hogy bármelyikünk itt vállalná a felelősséget, hogy azt mondja, hogy rendben van, és későn derül ki, hogy mégse. Egy bőrgyógyászati vizsgálat sose árt, de idejében jelentkezz be, mert hónapokat kell várni. Amúgy az anyajegyeknél a szakértők szerint akkor kell mindenképp orvoshoz menni, ha szabálytalan a körvonala és ha változik, pl nő vagy sötétedik.
2014. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha 1 hónap múlva adnak időpontot addigra nem lehet belőle nagyobb baj?
2014. ápr. 12. 22:06
 5/8 anonim válasza:

Menj el dokihoz,én már 4et levágattam.:)

Igaz ennél nagyobbakat.

2014. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben hétfőn kér anyu időpontot :)
2014. ápr. 12. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Így semmi nem látszik, majd az orvos megmondja! Nekem 6ot szedtek le, volt mit azért mert belekaptam és vérzett ,de volt amit azért mert olyan részen volt ,hogy pont dörzsölte a melltartó! (nyilván ilyen gondod nem lesz :D )
2014. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nem! :D

De ha pl az egyik fura egyből meg is nézik?

2014. ápr. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!