Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem múlik ez a darázscsí...

Msebi06 kérdése:

Miért nem múlik ez a darázscsípés?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja metszettem a fákat itthon, és megcsípett egy méh, vagy darázs nem tudom melyik. A középső ujjam bütykénél pont. Lehet mivel az egy érzékenyebb pont, de még mindig ott van egy dudor, ha megnyomom fáj is. Mitől lehet ez, mikor múlhat el? Allergiás tudtommal nem vagyok rá, eddig sose volt ilyen egy csípéstől.

2014. ápr. 13. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet h bentmaradt a fullánk? Vagy h begyulladt? szerintem nézesd meg egy orvossal mert ő biztos tudja
2014. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fullánkra én is gondoltam, mer nem láttam benne mikor megcsípett, mivel rögtön odakaptam másik kezemmel és szerintem akkor kijött. Azóta többször átnéztem, megnyomogattam nincs benne.
2014. ápr. 14. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!