Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Derékfájás miatt vásároltam...

Germa15 kérdése:

Derékfájás miatt vásároltam egy sima,10 cm vastag "import kemény" habszivacsot. Ez a derekamat meggyógyította. Viszont:oldalfekvő pózban alszom, mindig a bal oldalamon, és egy ideje gyakran fáj a bal forgóm. Oka lehet ennek a kemény matrac?

Figyelt kérdés
Tegnap annyira "bedurrant" a forgóm, hogy csak hanyatt fekve tudtam aludni. Nem tudom mi történhetett! Ez az új matrac olyan kemény, hogy szinte egyáltalán nem lapul be a súlyom (164/62 kg) alatt. Lehetséges, hogy a folyamatos éjszakai terhelés miatt fáj ilyen rettenetesen? A rendszeres futással is leálltam egy ideje, talán inkább mozgatnom kellene?
2014. ápr. 14. 09:36
 1/1 anonim válasza:

Lehetséges. A kemény fekhely nem feltétlenül jó, álomodban folyamatos terhelést kapnak az izmok, ízületek.


Utána kell járni annak, hogy miért fáj a derekad! Sok minden okozhatja, pl. gerincsérv is akár.


Nekem is sokszor fájt, aztán zsibbadt végül még a mankó is előkerült.


A mozgást ne hagyd abba, engem is az hozott rendbe. Kezdetben gyógytorna, manapság TRX edzések.

2014. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!