Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lumbago-val milyen együttélni?...

Lumbago-val milyen együttélni? Egy hónap betegállomány után kirugva az állásomból, hogyan tovább? Volt közületek más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,mert nem emelhetem fel a 4éves kislányom,féléven keresztül fűzőt kell hordanom,és nem tudom hová fognak így felvenni dolgozni.Úszni és rehabilitációs tornára fogok járni.Aminek nagyon örülök,de lelkileg is rehabilitálni kellene.Más hogy küzdött meg ezekkel vagy hasonló problémákkal?A másik,hogy a családom, a szüleim,anyósom,apósom sürgetnek,hogy minél előbb találjak munkát.Apósom olyat is mondott,hogy ha nehéz munkát találok,akkor szedjek be gyógyszert és összeszorított fogakkal, de csináljam.Ezt komolyan gondolta?Majd gyógyszerfüggő leszek és még a májamat is tönkreteszem a sok vegyszerrel?Én nem is tudom,hogyan gondolkodnak az emberek.
2014. ápr. 15. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan munkát ne vállalj, amit a betegséged miatt nem bírsz. Apád örüljön, hogy neki nincs lumbágója.
2014. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gondolom, együtt laktok anyóssal meg apóssal.

Menekülni onnan rögvest! Ezek vadállatok.

Amúgy én egy éve szenvedek vele, műteni nem lehet, úgyhogy együtt élek vele. Néha nagyon szar, de most már megtanultam , hogyan kell mozogni, hogy ne legyen kibírhatatlan, már tudok megint emelni 50-60 kgs farönköt is, igaz, utána pihenni kell két napig. Viszont ásóval nem tudok dolgozni.

2014. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!