Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulásra jó gyógymódot...

Bokarándulásra jó gyógymódot valaki?

Figyelt kérdés
Ma atlétika versenyen kiment a bokám vagy nem tudom hogy mondják nem estem el meg semmi csak magam alágyürödött utána még futottam tovább és csak rá egy 10 percre éreztem,hogy fáj többször is volt már ilyen fontos lenne,hogy hamar felépüljek most alig tudok sétálni egy jó szoros bokavédővel is nem tűnik súlyosnak,mennyi ideig tarthat?Hogyan épülhetnék fel minél elöbb?Elöre is köszi.

2014. ápr. 23. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak pihentetéssel, fel kell polcolni és borogatni, ha terheled akkor rögzítő, de pár napig jobb ha nem állsz rá. Nekem volt párszor és sajna hetekig is eltart mire teljesen rendbejön.
2014. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajajj, nem akarom az ördögöt festeni a falra, de sokaknál csak néhány órával később jön az őrjítő fájdalom és az, hogy napokig nem tud lábra állni... Ne ez történjen, kívánom!

De most legjobb, ha nem állsz rá, ahogy írták előttem, felpolcolod, és hideg vízzel borogatod, akár percekre belelógathatod egy vödör nagyon hideg vízbe, vagy jeget teszel mellé. Hogy ne dagadjon fel, vagy ha dagad is, ne akkora mértékben...

2014. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor hasonlóképpen jártam, akkor előszőr még rá tudtam állni, de pár óra múlva már csak féllábon tudtam ugrálni, másnap reggelre pedig óriásira dagadt és belilult az egész lábfejem, 1 hétig nem bírtam menni, pihentettem és borogattam, de még 1 hónap után is fájt ha pl, a mozgólépcsőre leléptem.
2014. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki gyorsabban gyógyul mint hittem hál'Istennek ezek szerint nem olyan súlyos.
2014. ápr. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!