Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a térdem mit tegyek?...

Fáj a térdem mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Verseny szerűen birkózom és holnap van egy versenyem és azon kötelező indulnom de ma össze térdeltem az osztály társammal és a térdem fölött egy kicsivel fáj(Olyan mint ha egy lila foltot nyomkodnék de nincs folt) és akkor fáj egy kicsit ha meg nyomom de ha le guggolok akkor olyan mintha valami ott nyomná és fáj. Mit tegyek szüleimnek nem mondtam meg főleg apámnak nem mert ki végezne hogy nem vigyázom magamra.(Osztály társam azt mondta testnevelés után hogy már nem fáj neki de nekem még mindig fáj) Nagyon nem térdeltünk össze csak lehet hogy olyan részen talált el. Mit tegyek hogy csillapítsam vagy el múljon?

2014. ápr. 25. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!