Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha egyszer kiment a térdem,...

Ha egyszer kiment a térdem, utána könnyen kimegy megint?

Figyelt kérdés
Október végén kiment a térdem.3 héig fekvőgipszben volt.Utána kb.2 hétig bicegtem.De most már 85-el guggolok.De azóta nem merek elesni.Félek,hogy kimegy.SZedek izületvédőt,J-X Complexet.Néha szokott még ropogni.Most könnyen kimenne?

2014. máj. 3. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Térdkalácsficamod volt? Az sajnos hajlamos ismétlődni, bár nem törvényszerű (nekem is volt, és hála Istennek nem történt meg újra, bár féltem tőle). Azért szerintem kíméld, és ne vállalj fölösleges rizikót.
2014. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy elvileg a sport miatt volt 3 hétig,hogy rensesen visszaálljon.

De te estél el azóta?Azóta egyszer estem hátra,de nem lett bajom.

2014. máj. 3. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem sportoltam, hanem fellöktek a buszon, és szerencsétlenül fordult ki alólam a lábam. Azt mondták, hogy van esély az ismétlődésre, de szerencsém volt.
2014. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kika26 ***** válasza:
Szia, nekem sajna többször is kiment a térdem /kézilabda/. De nekem más gondok vannak vele. Erősítsd gyógytornával a comb izmodat. Esés közben figyelj hogy a lábad sose legyen alattad. Nagy a valószínűsége hogy ha már egyszer kifordult akkor töbször is kifog.
2014. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!