Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rajtakaptam a barátomat egy...

Rajtakaptam a barátomat egy másik lánnyal. Azóta ütöm a kezem a falba, fába, ajtóba stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiún túltettem magam ám, ha valaki kicsit is felcseszi az agyam már püfölöm a legközelebb lévő kemény dolgot. Volt hogy 4-en próbáltak lefongi. A suliban felemeltek és elvittek onnan. A legrosszabb pedig, hogy már nem is fáj, ha ütöm, sőt jó érzés. Mit tegyek? Segítsetek...

#stressz #szerelmi csalódás #idegcsillapítás
2014. máj. 6. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Üsd a monitort!
2014. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 63tqh válasza:
Kezd el bokszolni. Ott vezesd le. Egyébként meg létezik ilyen feszültséglevezető labda, amit nyomkodni kell ha feszült vagy.
2014. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Első körben a sajt fejedben "fuss egy kört", hogy miért csinálod, ha meg van tudod kezelni.

Ha ez nem megy, akkor menj orvoshoz, mielött komolyabb kárt teszel magadban

2014. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen. Van, de nem segít semmit. A falbavégásra szinte rászokta. Ám a boxon még gondolkodom... Köszi :)
2014. máj. 6. 21:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy kűzdősport is lehet nagyon hasznos. Box, karate, hapkido..

Nem tudom hol laksz, de javaslom:

[link]

(nekem sokat segített állóképesség és lelki gondok)

2014. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3. kommentelő

Orvoshoz azért nem szeretnék menni.. bár így is kissé csúnya de most ez van. Köszi :)

2014. máj. 6. 21:11
 7/17 A kérdező kommentje:

4. kommentelő

Szerbiai vagyok és itt is van Judo, Karate szerintem Box is és gondolkodom rajta. Bár már sok mindent próbáltam. Relaxálós zene egész nap és a zöld teát is de még idegesebb lettem tőlük. Köszönöm :D

2014. máj. 6. 21:12
 8/17 anonim ***** válasza:
A harcművészet jó ötlet, segít kontrollálni és levezetni az indulataid.
2014. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5. kommentelő

Csak az érdekes, hogy ez az eset előtt semmi bajom nem volt az indulataim kezelésével. Sőt elég nyugodt típus voltam...

2014. máj. 6. 21:14
 10/17 63tqh válasza:

2. Kommentelő

Mondjuk így másodszorra elgondolva, ha elkezdesz egy küzdősportot, lehet másokat fogsz dühödben ütni, nem a falat. :D

2014. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!