Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a barátnőmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőmet egy másik barátnőm pasijával, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap egy nagy buliban voltunk egy ismerős házában é mentem fel az emeletre és észrevettem, hogy az egyik szobában a barátnőm éppen leszopja egy másik barátnőm pasiját... Nem tudom, ez volt-e az első vagy régóta csinálják, nem is értem... Elmondjam a barátnőmnek, hogy láttam mit csinált? És a másiknak, hogy miylen szemét a pasija? Vagy maradjakki ebből? Volt vki már ilyen szituban?

2012. nov. 3. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ez elég kamunak tűnik...


leszopja a hapsit egy házibuliban úgy hogy bárki rajtakaphatja őket, és mind a kettőjüknek van valakije?

2012. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ivan Iljics ***** válasza:

Én már voltam hasonló helyzetben, ott két srác és egy lány volt.


Én megmondtam a lánynak hogy tegye helyére a dolgokat mert amit művel az szemétség és ha nem fejezi be akkor figyelmeztetem a pasiját.

2012. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám nekik az igazat.Mármint azoknak akiket megcsalnak.
2012. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok, de előbb ne beszéljek azzal a barátnőmmel, akit rajtakaptam?
2012. nov. 3. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:

de, mindenképp beszélj vele.


és ne kavarj. tudod, mindig a rossz hír hozóját lövik le. te csak veszthetsz, mert te leszel a "szemét kavaró", és az összes fél rád lesz dühös, legalábbis kezdetben. ennyit meg egy ribanc barátnő nem ér meg!

2012. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!