Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elképzelhető hogy szétrepedt...

Elképzelhető hogy szétrepedt a hólyagom?

Figyelt kérdés
Teli hólyaggal szexeltem, és egy idő után el kezdett fájni az alhasi régió. El is mentem wcre, de nem maradt abba, sőt a vegbelem környékén is fájni kezdett. Erős, szúró fájdalom volt, és csak olyan 1,5-2 óra múlva múlt el, tompan még most is érzem. Félek hogy baj történt...

2014. máj. 10. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szűnnek meg a panaszok, inkább nézesd meg, nehogy valami komolyabb bajod legyen. Nem hinném ugyan, de hát sohasem lehet tudni.
2014. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia. nekem a hugy csövem tört el és próbáltam pisilni de nem jött semmi hanem szétfojt bennem és engem belülről kb 10 percig csípett de elviselhetetlenül lehetséges hogy elrepedt de nem biztos keress fel egy orvost ő megmondja
2014. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem repedt el egyszer a húgyhólyagom, bicajjal elestem és beleállt a kormány a hasamba, a hólyagom meg nekem is tele volt. De én onnan tudtam, hogy nagyobb baj lett, hogy véreset vizeltem utána, ezért el is mentem még aznap a sürgősségire. Szóval ha esetleg véreset vizelsz te is, akkor mindenképpen mutasd meg orvosnak nagyon gyorsan.
2014. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vizelek véreset és rendesen jön, néha még most is érzem, csak nem tudom eldönteni, lehet hogy ez inkább PMS.
2014. máj. 12. 07:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Megúsztad az orvost végül kérdező?


És ti, 2-es és 3-as válaszoló, meggyógyultatok aztán?

2014. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hál istennek elmúlt minden fájdalom, így nem mentem orvoshoz. viszont tanultam az esetből, ezentúl nem tartogatom soha, ha egy kicsit is kell pisilni, rögtön megyek :)
2014. máj. 17. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:
a 2 es válaszoló vagyok és velem ez kb 1 hónapja történt és még kb 4-5 hónapig katéterem lessz es csakutanna teszik rendbe a hugycsövemet mert van ott egy vérömleny az miatt nem mernek még odanyulni
2014. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem nem volt olyan durva, mint az előzőnek, 1 hónapig katéterem volt és úgy meggyógyult simán a hólyagom. Vigyázzatok jobban magatokra!
2014. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!