Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mindenki utálta a gipszet,...

Mindenki utálta a gipszet, amikor gipszben volt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen :D
2014. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
100%
én nagyon,főleg amikor elkezdett viszketni alatta..
2014. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretném, de még nem voltam gipszben. Gipszfétis.
2014. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a része zavart, hogy viszketett alatta a bőröm, és technikai nehézségeim voltak a fürdéssel. Viszont nem tudtam írni, ergo az összes iskolai számonkérést elintézhettem szóban (nekem sokkal könnyebb úgy, mint írásban, mert ha épp nem jut eszembe leírni valamit, amit pedig tudok, az szívás). Szóval kb. 1-1 volt :-)
2014. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem. Nem volt olyan meleg alatta ( pedig nyár volt) csak néha viszketett. De pl lemaradtam egy csomó felelésről vagy ha írtunk akkor tudtam néhány segítséget írni a gipszre. Egy volt vele a baj hogy zavart fürdéskor és nagyon lehúzta a kezem.
2014. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen :D mikor nekem volt én is utáltam,nehéz volt cipelni és mindenben hátráltatott
2014. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én "csak" közvetett véleményt tudok mondani. A fiam lába most van gipszben. Nagyon kényelmetlen neki a járásnál, nem beszélve arról, hogy viszket és izzad is alatta a lába. Ő NEM szereti a gipszet.


Én eddig sem szerettem volna gipszet, de ezek után még annyira sem.

2014. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kovács János Szal. válasza:
Igen, mindannyiszor rossz volt és akadályoztatva éreztem magam.
2014. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én imádom:-)
2014. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!