Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hasfal sérülés? 4 perc alatt...

Hasfal sérülés? 4 perc alatt minél több felülést kellett csinálni, megszenvedtem (106 db) de azóta annyira fáj a hasam, mi ez?

Figyelt kérdés
has alatt fáj ..a petefészek,csípő fele
2014. máj. 21. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg izomláz, nem lenne szabad hirtelen (rendes bemelegítés nélkül?) így megerőltetni magadat.

Az is lehet, hogy meghúzódott kicsit.


Komolyabb bajod biztos nincsen, de legközelebb figyelj erre oda. Megőrülni egy ilyen feladattól sem kell, csak biztonságosan szabad csinálni.

2014. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm ! igen máskor rendesen bemelegítek :/ nm tudod mennyi ideig fájhat,mert versenytáncolok :( ?!
2014. máj. 21. 14:38
 3/4 anonim válasza:
Figyelj.Én 104-et csináltam 4 perc alatt és nekem is volt izomlázam viszont 1-2 nap múlva elmúlt! Komolyabb bajod biztos nem lett max meghúzódhat.
2014. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert egyéni. Szerintem max. 1-2 napig.
2014. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!