Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fekvőgipszet, hogy lehet...

Fekvőgipszet, hogy lehet megszokni? Szóval, hogy ágyban kell feküdni hetekig és mást nem tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most meg tudod nézni az összes filmet neten amire kíváncsi vagy és ha szeretsz olvasni akkor van időd elolvasni azokat a könyveket is amiket szerettél volna. Ajánlom a kreatívnyelv-et mint szuper lehetőséget az időd kihasználására. Állítólag villámgyorsan bármilyen nyelven meg lehet a módszerrel tanulni egy nyelvet. Ha nagyon fiatal vagy tanulj meg a netről profi módon pfotoshoppolni és később ezt a tudásod akár pénzért vagy más szívességekért tudod az ismerős lányok körében kamatoztatni. :-) Más nem jut eszembe. Sajnálom hogy ilyen szép időben kell fekvőgipszet használnod.
2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem eddig kétszer tört el a lábam. Vagyis egyszer szalagszakadásom volt. Mindegyiknél fekvőgipszet adtak. Nem tudom, hogy más is volt-e így vele, de én az elsővel felültem egy gurulós székre, és azzal gurultam ide-oda a lakásban.xD A második alkalommal már rá is álltam a fekvőgipszre, mikor már nem fájt és mentem vele. Lám, semmi baja nem lett a lábamnak, meggyógyult.:D
2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha se az olvasás, se tanulás, se nyelvek, se filmek nem érdekelnek akkor válassz egy tetszôleges játékkonzolt. De amúgy az elsô válaszadó nagyon jó tanácsot adott.
2014. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem, köszönöm, szeretek nyelvet tanulni, olvasni, filmezni, ezzel nincs is gond, csak hetekig bezárva lenni az ágyamhoz kötve feküdni eléggé kiborít lelkileg. Nem bírom a bezártságot. Ez a fizikai fájdalmaknál is rosszabb nekem.
2014. máj. 30. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kerekesszékkel ki tudnál menni, de nem biztos, hogy szívesen sétálnál úgy. Az akadálymentesítés nem a legjobb. Mankózni nem nagyon lehet hosszú távon fekvőgipszben.
2014. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!