Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Történt már veled autóbaleset?...

Történt már veled autóbaleset? Mennyire sérültél meg?

Figyelt kérdés

És meddig voltál kórházban?


Lélekben hogyan dolgoztad fel?



2014. máj. 31. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. 80-nal mély árokba be, pörgés-forgás, árokból vissza az útra. Autó TK, mert összehajtogatta a lassulás.

Semennyire, mert óriási mázlim volt (kopp-kopp-kopp).

Értelemszerűen nem voltam.

Nehezen - hónapokig lefekvéskor fulladásérzésem volt és azt hittem mindjárt meghalok, az egeket verte a vérnyomásom. Ezt hívják pánikrohamnak, de elmúlt szépen.

2014. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kétszer is volt autó balesetem,másodiknál kisfiúnk is velünk volt. Nem voltunk kórházba hála ég! Csak enyhe sérülések értek minket. És csak én dolgoztam fel nehezen,mai napig vanhogy pánikrohamom van autóba,nagyon durván,a 2.baleset 3,5éve volt. 30/nő
2014. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mentővel kanyarodtunk, egy civil nem vette figyelembe a szirénát, nem adott elsőbbséget, és belénk jött. Szerencsére nem sérültem meg, és nem okozott lelki problémát sem. Lehetett volna sokkal rosszabb is.
2014. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biciklivel mentem főútvonalon és az alsóbbrendű útról rám hajtott egy autó, nem véve figyelembe az elsőbbségemet (tábla is van).

Koponyaalapi törés + repedés, agyrázkódás, csigolya és sípcsont repedés, temérdek véraláfutás, lehorzsolt bőr lett a következmény.

Az autós ott hagyott én meg még hazabicikliztem és másnap reggel, amikor még mindig szivárgott a vér az orromból és az egyik pupillám nagyobb volt mint a másik, akkor bicikliztem be a 8 km-re lévő kórházba. Ott elláttak, röntgeneztek, bent tartottak egy éjszakára és annyi. Rendesen fel voltak háborodva hogy ennyivel megúsztam, sokkal durvább dolgokra tippeltek, amikor megláttak a kórházban. Kivittem egy kerítést aminek nekirepültem, kb. 3 napig nem emlékeztem rá hogy pontosan hol ütöttek el. Óriási szerencsém volt, hogy még élek.

24/L

2014. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lelkiekhez annyit, hogy ez 2 éve történt, azóta nem merek olyan gyorsan biciklizni és a biciklimet is lecseréltem (egyrészt a maradandó károsodásai miatt, másrészt azért mert féltem rajta). Mai napig belém hasít egy ún. "vigyázz" jelzés amikor odaérek, ahol elütöttek és remegni kezdek amikor közel megy el mellettem egy autó. De már egyre ritkábban, azt hiszem kezdem feldolgozni. Csak mindig eszembe jut, hogy az az illető az autóban nem tartotta be a szabályt és ez majdnem az ÉN életembe került. És hogy hiába közlekedek mindig körültekintően és szabályosan, ha egyszer úgy fogok meghalni hogy valaki szabálytalanul közlekedik és elüt. Nem az én hibám de a temetőben már bszhatom. És ez a mai napig felmérgesít.
2014. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem mai a kérdés, de válaszolok.


Nekem picivel több, mint 1 éve volt autóbalesetem.


Csúszós úton "száguldozott" a sofőr és betonkerítést áttörve a lakóházba csapódtunk. Az autó totálkárosra tört.

Sérülések: Sofőrnek semmi. Nekem szegycsont repedés, mellkasi zúzódás, koponyazúzódás, bordatörés.

Lelkiekben mai napig nem tudtam még feldolgozni, vezetés közben is félek, hogy újabb balesetem lesz. Azóta súlyos pánikbeteg vagyok.

2017. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En apa mellett ültem amikor szenteste elcsapott egy hajléktalant aki részeg volt es az autópályán rohant át.

Betort a szelvedo és bár apukám engem mentett első sorban hogy magam elé rakta a kezét és mindenét, pár apró karcolasokkal megúsztuk.


En egész jól bár kb 14 éves voltam akkor, meglatogattuk a bacsit elég sokszor meg a kórházban, meggyógyult ő is.


Nekem nem volt még balesetem, de sokszor isten is megsegitett hogy nem lett semmi hála az égnek, pontosabban de, már ha az baleset hogy bele mentem az előttem levobe mert közel mentem hozzá és ő meg satuzott, hála a jó magassagosnak hogy az autó megúszta semmi nem látszódik rajta, anya méreg drága terepjaroja volt, nem is tudom mit mondtam volna xdd.


Barátom tucson autóját egyszer meghuztam az IKEA melygarazsba, ahogy parkoltam ki onnan, mert az enyém éppen akkor kotelezo szervizbe volt és azzal mentem el, csak elszaladtam egy novenyert. Irtózatosan mérges volt és persze én is, az is egy pár hónapos autó volt, kifizettem a fenyezeset, szerencsére nem látszik rajta, azóta 1x vezettem, de többet nem is akarom 😂 ilyenek elofordulnak sajnos, nagyon kell figyelni

2022. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó 25/l
2022. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!