Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törés után görbe lett az...

Törés után görbe lett az ujjam és nem is hajlik be rendesen. Mit tudnak ezzel még csinálni?

Figyelt kérdés
Keresgéltem a neten, de semmit nem találtam. Valaki más járt már így?

2014. jún. 1. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Jártam utána gyógytornára is, semmit nem használt. Az orvos elhajtott, hogy idővel majd rendbe jön. Ennek másfél éve.
2014. jún. 1. 13:57
 2/4 anonim válasza:
Nekem a kulcscsontommal van hasonló. Azt mondták rendesen össze fog nőni, ahogy törés előtt volt, most viszont egy kis dudor van a helyén, de elvileg semmi baja. Amúgy csontkovácshoz menj ilyennel, legrosszabb esetben mesterségesen eltöri.
2014. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

osztálytársamnak a keze lett görbe törés után, és ő sem tudta rendesen mozgatni.

Emiatt sebészek csináltak valamit (talán az inakat vágták át, de nem szeretnék hülyeséget írni). de előtte több nappal be kellett feküdnie a kórházba hogy "elrettentő példának" mutogassák, hogy hogy nem szabad csontokat összeilleszteni (vagyis rosszul illesztették össze).


menj másik orvoshoz, ha az is elhajt, egy harmadikhoz... stb.

2014. júl. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SAjnos én is bajban vagyok. Eltört a jobb kisujjam 1 hónapja, 3. napja van lent a gipsz de nem tapasztalok javulást. Nem tudom teljesen behajlítani, ahogy én látom egyátalán nem hajlik a jobb kéz kisujj első ujjperce )ujjgyök felőli). Nem a ujjperc sérült hanem zöldgally-törés volt. Mit tehetek? Valaki írja meg (lehetőleg privátba).

Köszönöm.

2015. febr. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!