Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhettem a lábújjamat?

Eltörhettem a lábújjamat?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán, a házban "futás" közben felbotlottam egy 5 hónapos gyerek játszószőnyegében. Úgy beleakadtam (véletlenül), hogy a szőnyeg 5 m-t repült kb 1 m magasan a 2-3 kg-os szőnyeg. Ezt nagyon erős fájdalom kísérte a lábujjamnál, annyira fájt, hogy nem bírtam ráálni, mármint tudtam járni (nehézkesen) de lábujjhegyre állni még ma sem tudok. Nagyon fájt. Megdagadt, mert éreztem, ahogy a többi lábujjamat is "arréb tolja, nyomja" Ma már valamelyest jobb, de lábujjhegyre továbbra sem tudok állni. Járás közben fáj, sántitok, úgyhogy félek, mert hazug embert hamarabb utolérik, mint a sántakutyát. :D A lényeg, hogy most is fáj, alig érezhetően. Ha járok, akkor erősebben fáj! Lehet, hogy eltrötem?

2014. jún. 1. 15:50
 1/2 Thuban válasza:

Szia.

Nem valószínű, hogy eltörött az ujjad, de ízületi problémáról, vagy max ficamról lehet szó, mert mindegyiknél van duzzanat.Ha továbbra sem múlik hideg vizes borogatásra, vagy pihentetésre, akkor érdemes lehet elmenni egy röntgenre, ott pontosan meg fogják mondani, hogy mi a helyzet. :)

Jobbulást.

2014. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha el is törted, akkor sem tudják majd begipszelni, mert nincs "hely" a gipsznek a lábadon, asszem valahogy így van.
2014. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!